«Галактик» виробнича компанія

м. Київ, вул. Сімї Хохлових, 8

(044) 353-2-353, (097) 353-2-353, (095) 353-2-353

Калорифери (теплообмінники)

Калорифери (теплообмінники) - призначені для передачі тепла від теплоносія (гарячої води) до сушильного агенту (пароповітряної суміші).

Калорифер

Визначальним фактором для проектування комплекту калориферів є розрахунок площі тепловіддачі згідно фактичного корисного об'єму завантаження сушильної камери.

Виготовляються в біметалічному виконанні - поверхня нагріву з алюмінієвого накатного оребрення, несуча труба з вуглецевої або нержавіючої сталі. Такий підхід забезпечує високий коефіцієнт теплопередачі, що дозволяє виготовляти калорифери в найбільш компактному вигляді і розміщувати їх у технологічному відсіку сушильної камери.

Для мінімізації аеродинамічного опору, калорифери виготовляються в одно-, дво-, трирядному виконанні труб, які розташовуються в шаховому порядку.

Залежно від габаритів, калорифери встановлюються в технологічному відсіку у вертикальному або горизонтальному виконанні. Індивідуальне виготовлення калориферів дозволяє отримувати рівномірне заповнення технологічного отвору, який утворюється між капітальної огороджувальної конструкцією камери і фальшстелею. Завдяки цьому виходить рівномірний продув калориферів, відповідно збільшується рівномірність температурних полів у камері, що призводить до підвищення якості сушіння. Також для більш рівномірного прогріву сушильного агента калорифери виготовляються в багатопрохідному виконанні за допомогою перегородок в сполучних бачках.

Креслення калорифера Креслення калорифера Креслення калорифера Креслення калорифера