«Галактик» виробнича компанія

м. Київ, вул. Сімї Хохлових, 8

(044) 353-2-353, (097) 353-2-353, (095) 353-2-353

Ворота сушильних камер

«Виробнича компанія «ГАЛАКТИК» виготовляє і встановлює на об'єкті Замовника завантажувальні двері (ворота) сушильних камер - найскладнішу і відповідальну частину огороджувальних конструкцій, яка працює в найбільш несприятливих умовах температури, вологості, агресивності сушильного агента.

Ворота можуть бути виконані одно-, дво- і багатостулковими («гармошкою») за індивідуальними розмірами для кожного Замовника.

Найбільш раціональною є конструкція підйомно-зсувних воріт з наступних причин:

Ворота сушильної камери

«Виробнича компанія «ГАЛАКТИК» виготовляє панель воріт із спеціального алюмінієвого профілю, який дозволяє застосовувати в якості утеплювача пінопласт або мінеральну вату товщиною 100 мм, що забезпечує коефіцієнт теплопередачі не менше 1.5 Вт / (мС) (у такому виконанні мінімізуються теплові мости і панель воріт не виступає конденсатором вологи усередині камери). Каркас воріт виконується з алюмінієвих профілів. Внутрішня обшивка воріт виконується з алюмінієвого листа, зовнішня - з алюмінієвого профнастилу. Ідеальна герметичність завантажувальних дверей (воріт) досягається за рахунок використання в якості ущільнювача профілю із спеціального силікону і високої точності виготовлення панелі воріт і суміжної рами.