«Галактик» виробнича компанія

м. Київ, вул. Сімї Хохлових, 8

(044) 353-2-353, (097) 353-2-353, (095) 353-2-353

Фільтрувальна установка ФРМ150 з вбудованим буферним складом

Фільтрувальна установка ФРМ150-БМ10 є найбільш універсальним модулем для побудови системи аспірації як на малому або середньому так і на великому деревообробному підприємстві.

ФРМ 150 з вбудованим буферним складом

Комплектується рукавним фільтром ФРМ 150, здатним провести очищення повітря загальним обсягом до 20 000 м3, зворотним повітропроводом з протипожежним клапаном і фільтром тонкого очищення, осаджувальной камерою з зворотними клапанами (діаметри вхідних отворів і їх кількість визначається загальною конфігурацією системи), а також вбудованим механізованим буферним складом БМ10.

Корисний об'єм БМ10 дозволяє приймати, зберігати і дозовано відвантажувати споживачам до 10 м3 відходів, які утворюються у виробництві.

Буферний склад БМ10 має плоске дно, яке обладнується механізмом боротьби зі склепоутворенням (ворошителем). Вивантаження відходів відбувається в керованому дозованому режимі, без зупинки роботи системи аспірації, через шлюзовий перевантажувач (дозатор).

ФРМ 150 з вбудованим буферним складом

У стандартній комплектації в дно БМ10 встановлюється один шлюзовий перевантажувач (дозатор) і залишається резервне місце для другого. Конструкція приймача під дозатором дозволяє здійснювати вивантаження відходів або в повітропровід пневмотранспорту (або шнека при малій відстані транспортування) або в транспортну ємність, встановлену під ФРМ150БМ10.

Установка ФРМ150БМ10 комплектується контрольних датчиком рівня, який реалізує алгоритм захисту від перевантаження бункера відходами. Як додаткова опція, можуть встановлюватися датчики мінімального і максимального рівня заповнення для автоматизації процесу завантаження бункера споживача (як приклад бункер водогрійного котла або брикетуючого преса) з БМ10.

Схема основи ФРМ 150 з вбудованим буферним складом

ФРМ150БМ10 може використовуватися як самостійний основний агрегат системи аспірації (БМ10 використовується як основне сховище), так і як проміжний елемент у системі аспірації підприємства, яка побудована навколо центрального накопичувача-силосу (в цьому випадку БМ10 використовується як проміжний механізований буферний склад).