«Галактик» виробнича компанія

м. Київ, вул. Сімї Хохлових, 8

(044) 353-2-353, (097) 353-2-353, (095) 353-2-353

Модульні, енергозберігаючі системи аспірації

Фахівці ТОВ «Виробнича компанія «ГАЛАКТИК» проводять розрахунок, виробництво, поставку, монтаж і сервісне обслуговування аспіраційних систем та їх елементів для деревообробної, меблевої, харчової, паперової, тютюнової та інших галузей промисловості.

Енергозберігаючі аспіраційні системи призначені для видалення відходів різних технологічних процесів, їх збирання, утилізації, очищення пилоповітряної суміші і повернення теплого повітря назад у виробничі приміщення.

Використовуваний модульний принцип побудови систем дозволяє пропонувати найбільш оптимальне технічне рішення для кожного Замовника, згідно з його індивідуальним вимогам.

Для комплексного вирішення завдань по аспірації технологічних процесів ТОВ «Виробнича компанія «ГАЛАКТИК» використовує наступні основні елементи модульних аспіраційних систем:

Модульні системи аспірації

Енергозберігаючий ефект досягається за рахунок економії теплової та електричної енергії.

Економія теплової енергії досягається за рахунок повернення очищеного теплого повітря назад у виробничі приміщення.

Економія електроенергії досягається за рахунок розділення системи аспірації на кілька незалежних підсистем, з метою синхронної роботи витяжного вентилятора і пов'язаної з ним конкретно вибраної одиниці або групи одиниць технологічного обладнання.

ТОВ «Виробнича компанія «ГАЛАКТИК» є виробником аспіраційного обладнання, що дає можливість запропонувати найбільш привабливі умови поставки систем аспірації та їх елементів на ринку України.

Схема модульної системи аспірації