«Галактик» виробнича компанія

м. Київ, вул. Сімї Хохлових, 8

(044) 353-2-353, (097) 353-2-353, (095) 353-2-353

Шліфувальний стіл АТ 2500

Шліфувальний стіл

Шліфувальний стіл АТ 2500 призначений для організації робочого місця шліфувальника на дільниці шліфування, з метою знепилювання повітря їз зони оброблення виробу при ручному шліфуванні в столярному і меблевому виробництві.

В стіл вбудована система аспірації (витяжка) тобто працює в автономному режимі, без підключення до загальноцехової аспірації, а з торцю столу в цех повертається вже очищене повітря.

Вбудований вентилятор, у вибухобезпечному виконанні, створює спрямований повітряний потік забрудненого повітря вниз, через перфоровану поверхню столу. Використання в шліфувальному столі катриджного фільтру з автоматичною імпульсною регенерацією стисненим повітрям, дозволяє ефективно вловлювати дрібнодисперсний пил при обробці масивної деревини, МДФ, ґрунтованих і лакованих поверхонь. Дана система регенерації забезпечує стабільну роботу столу в довгостроковому режимі роботи зі збереженням продуктивності фільтруючої системи та необхідного ступеня очищення повітря. Компактний, зручний в обслуговуванні контейнер внизу столу забезпечує швидку утилізацію вловленого пилу в кінці робочої зміни.

Шліфувальний стіл АТ 2500 конструктивно виконаний з оцинкованих профільованих панелей, з’єднаних між собою болтами та заклепками. Стіл має регулюємі опорні стійки, що дає змогу зміни висоти робочої поверхні столу для створення максимально комфортних умов роботи шліфувальнику та збільшення продуктивності праці. Стіл комплектується штуцером для швидкознімача (куплунгом) та вилкою переносною 32А, 380В, 3P+PE+N, IP44. Робоча площина столу містить елементи, які протидіють ковзанню та виключають можливість пошкодження виробу об її поверхню.

Шліфувальний стіл АТ 2500 є автономною технологічною одиницею. Рециркуляційний принцип роботи столу значно знижує витрати на опалення виробничих приміщень.

Конструкція відрізняється високою надійністю і простотою експлуатації. Підключення столу може проводиться Замовником самостійно (особою, яка має доступ до обслуговування електроустаткування з групою безпеки 3) зі збереженням гарантійних зобов'язань підприємства-виробника.

Шліфувальний стіл АТ 2500 можна купити в Києві по оптимальній ціні.

Шліфувальний стіл
Основні технічні характеристики столу
Модель АТ 2500
Габаритні розміри, мм 2500 х 1120 х 835 - 935
Розміри робочої зони, мм 2420 х 970
Маса, кг 345,0
Потужність двигуна вентилятора, кВт 1,5
Виконання вентилятора вибухобезпечне
Тиск повітря, МПа 0,6 - 0,8
Принцип регенерації фільтра пневмоімпульс
Площа фільтрації, м2 24

За бажанням Замовника, ТОВ «Виробнича компанія «Галактик» комплектує шліфувальний стіл АТ 2500 наступними додатковими опціями: додаткові огороджувальні панелі робочої зони, додаткові розетки для підключення електроінструменту, колектор для підключення пневмоінструменту, кронштейни з поворотними та фіксуючими колесами.