«Галактик» виробнича компанія

м. Київ, вул. Сімї Хохлових, 8

(044) 353-2-353, (097) 353-2-353, (095) 353-2-353

Конвективні сушильні камери для пиломатеріалів

«Виробнича компанія «ГАЛАКТИК» пропонує комплексні рішення для організації конвективних сушильних камер в капітальних і швидкомонтованих, огороджувальних конструкціях (корпусах) за технічним завданням Замовника.

Конвективні сушильні камери для пиломатеріалів Конвективні сушильні камери для пиломатеріалів

Корпусом сушки може служити як наявні технічні приміщення, так і зновзбудованні будівлі. За бажанням Замовника, виготовляємо суцільнометалеві корпуси сушильних камер з сендвіч-панелей в алюмінієво-нержавіючому виконанні. Пропонуємо послуги з модернізації та автоматизації діючих сушильних камер.

Для організації сушильної камери в наявних підходящих приміщеннях Замовника, фахівці компанії «ГАЛАКТИК» надають оцінку та всі необхідні рекомендації по найбільш раціональному підходу до вирішення поставленого завдання.

Для будівництва нових сушильних приміщень надаємо рекомендації у вигляді ескізних проектів. Для початку робіт з проектування сушильних камер в капітальних приміщеннях, від Замовника має надійти Технічне завдання, яке містить наступну інформацію:

Конвективні сушильні камери для пиломатеріалів

Пропонований комплект технологічного обладнання дозволяє організувати сушильну камеру від 20 м3 до 200 м3 корисного завантаження і забезпечити сушку пиломатеріалів по першій категорії якості. Під час робіт з організації сушильного виробництва надаємо конструкторське і технологічне супроводження за поточними технічними питаннями.

Повний комплект технологічного обладнання для сушильної камери складається з наступних основних елементів:

«Виробнича компанія «Галактик» в індивідуальному порядку для кожного Замовника виконує попередній аналіз, розрахунок, проектування, виготовлення, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне та післягарантійне обслуговування як окремо взятих вузлів і механізмів сушильних камер, так і сушильних комплексів в цілому.