Реконструкція систем аспірації
Реконструкція системи аспірації столярного або меблевого виробництва дозволяє власникам підприємства отримати додатковий прибуток за рахунок вирішення наступних завдань:
- Значного зниження витрат на опалення виробництва в зимовий період шляхом повернення очищеного теплого повітря назад у виробничі приміщення;
- Економії електроенергії шляхом заміни пилових вентиляторів з відкритим робочим колесом на вентилятори з більш високим ККД із закритою турбіною, а також розподілом системи аспірації на кілька незалежних підсистем, в яких кожен вентилятор працює синхронно з устаткуванням, що обслуговується;
- Збільшення ресурсу безвідмовної роботи основного обладнання та інструменту за рахунок повного видалення відходів, що утворюються із зони обробки. Також даний захід збільшує якість виробленої продукції і покращує умови роботи виробничого персоналу;
- Зменшення вимушених простоїв пов'язаних з можливими несправностями системи аспірації шляхом швидкого перемикання необхідного обладнання на іншу гілку;
- Виключення можливості штрафних санкцій з боку екологічної інспекції, санітарної та пожежної інспекції, інших перевіряючих органів.
.jpg)
Основним елементом реконструкції систем аспірації є фільтрувальні установки ФРМ 150 і ФРМ 200. Відповідно накопичувальний бункер Замовника повинен мати поперечні розміри не менше 2310 х 2310 мм або 2310 х 3100 мм.
Фільтрувальна установка ФРМ комплектується осаджуваною камерою з зворотними клапанами інерційного принципу дії, що дозволяє кожному вентилятору працювати незалежно один від одного.
Поділ системи на кілька незалежних підсистем максимально спрощує проектування і виготовлення системи транспортних повітропроводів. Повітропровід кожної підсистеми, як правило, складається з декількох стандартних елементів, що істотно зменшує вартість його виготовлення і подальші експлуатаційні витрати.
Бункер замовника комплектується оглядовим вікном щілинного типу і датчиком рівня з сигналізаційною або блокуючою дією.
Модульна конструкція виробляємого аспіраційного обладнання дозволяє надалі перевстановити фільтрувальні установки ФРМ з бункера Замовника на механізований буферний склад або на механізовану конусну підставу з безперервним вивантаженням, з метою включення установки в систему навколо центрального накопичувача з метою механізації та автоматизації руху відходів на підприємстві.
.jpg)
.jpg)