«Галактик» виробнича компанія

м. Київ, вул. Сімї Хохлових, 8

(044) 353-2-353, (097) 353-2-353, (095) 353-2-353

Реконструкція систем аспірації

Реконструкція системи аспірації столярного або меблевого виробництва дозволяє власникам підприємства отримати додатковий прибуток за рахунок вирішення наступних завдань:

Система аспірації до реконсрукції
Система аспірації до реконструкції

Основним елементом реконструкції систем аспірації є фільтрувальні установки ФРМ 150 і ФРМ 200. Відповідно накопичувальний бункер Замовника повинен мати поперечні розміри не менше 2310 х 2310 мм або 2310 х 3100 мм.

Фільтрувальна установка ФРМ комплектується осаджуваною камерою з зворотними клапанами інерційного принципу дії, що дозволяє кожному вентилятору працювати незалежно один від одного.

Поділ системи на кілька незалежних підсистем максимально спрощує проектування і виготовлення системи транспортних повітропроводів. Повітропровід кожної підсистеми, як правило, складається з декількох стандартних елементів, що істотно зменшує вартість його виготовлення і подальші експлуатаційні витрати.

Бункер замовника комплектується оглядовим вікном щілинного типу і датчиком рівня з сигналізаційною або блокуючою дією.

Модульна конструкція виробляємого аспіраційного обладнання дозволяє надалі перевстановити фільтрувальні установки ФРМ з бункера Замовника на механізований буферний склад або на механізовану конусну підставу з безперервним вивантаженням, з метою включення установки в систему навколо центрального накопичувача з метою механізації та автоматизації руху відходів на підприємстві.

Система аспірації після реконструкції
Система аспірації після реконсрукції Система аспірації після реконсрукції