«Галактик» виробнича компанія

м. Київ, вул. Сімї Хохлових, 8

(044) 353-2-353, (097) 353-2-353, (095) 353-2-353

Вентилятори

Система циркуляції сушильного агента (пароповітряної суміші) всередині камери, у виконанні ТОВ «Виробнича компанія «ГАЛАКТИК» являє собою закінчений технологічний вузол у вигляді вентиляторної панелі ВП 9/8-N.

Вентиляторна панель

Вентиляторна панель сушильної камери складається з вентиляторної рами і вбудованих в неї осьових реверсивних вентиляторів.

У кожному конкретному випадку, за допомогою аеродинамічного розрахунку, визначається оптимальна кількість і тип осьових вентиляторів (№ вентилятора, потужність двигуна, продуктивність по повітрю і створюваний тиск) що дозволяє забезпечити швидкість циркуляції сушильного агента 2,0 - 2,5 м/с для м'яких порід і 1,3 - 1,8 м/с для твердих порід деревини з найменшими витратами електроенергії і найбільшою надійністю всієї системи.

Застосування класичної схеми розміщення вентиляторної панелі згори камери над фальш-стелею забезпечує рівномірний реверсивний продув деревини та зняття тепла з теплообмінників, що дозволяє гарантувати сушку деревини за 1-ю категорією якості.

Використання в якості робочих коліс продукції датської фірми «Multi-Wing» безальтернативне з наступних причин:

Ідеальна геометрична форма і бездоганна балансування робочих коліс датської фірми «Multi-Wing» а також використання в двигунах вентиляторів підшипників французької фірми «SKF» дозволяє ТОВ «Виробнича компанія «ГАЛАКТИК» надавати безумовну гарантію на вентиляторну панель терміном на 3 роки.

Крильчатка вентилятора Вентиляторна панель Вентиляторна панель Вентиляторна панель